Samolepiace pásky

- vlastnosti lepiacich pások sú pravidelne laboratórne testované
- overené zákazníkmi po celom Slovensku

 

Baliace

Rôzne typy samolepiacich pások na balenie výrobkov do obalov z plastu alebo lepenky. Od pások určených na bežné použitie až po pásky s nadštandardnými vlastnosťami pre balenie v náročnejších podmienkach  so zvýšenými nárokmi na pevnosť, lepivosť alebo teplotu prostredia.

Papierové

Maskovacie (maliarske) pásky sú vyrobené z krepovaného papiera a používajú sa na ochranu rôznych povrchov na zachovanie ich vlastností alebo pred znečistením napríklad pri maliarskych prácach. Rôzne šírky a rôzne druhy lepidla umožňujú širokú škálu ich použitia.

Obojstranné

Obojstranne lepiace pásky nájdu svoje využitie pri potrebe okamžitého spojenia dvoch materiálov alebo predmetov. Penové, polypropylénové alebo textilné pásky s nánosom lepidla rôzneho typu a rôznej hrúbky sú určené pre použitie ako v domácnosti tak i v priemysle.

Kancelárske

Pásky mnohých rozmerov určené najmä do kancelárií a domácností ale do výrobných prevádzok na balenie drobných a ľahkých výrobkov.

Príslušenstvo

Ručné páskovače a stolné odvíjače na uľahčenie práce pri častom alebo opakovanom ručnom balení väčšieho množstva výrobkov.


Naša podpora

Svojich zákazníkov si vážime a preto je samozrejmosťou naša podpora. Pred nákupom poradíme a ak je to potrebné, poskytneme vzorky na odskúšanie. Množstevné cenové zvýhodnenie je samozrejmosťou. Tovar vám dovezieme. Na podporu predaja vám a vašim zákazníkom poskytneme produktové katalógy.

ponúkame
  • poradenstvo
  • poskytnutie vzoriek
  • množstevné zľavy
  • rýchle dodanie
  • dovoz tovaru
  • produktové katalógy
  • grafické podklady
 

Kontaktujte nás

 
Adresa

Bloom s.r.o.

Ľudová 10

917 01 Trnava

 
E-mail
 
Telefón